Міфи і проблеми мобілізації

Є певні проблеми в Україні, які пов’язані з новим етапом мобілізації. Перш за все йдеться про економічні негаразди, а також використання непідготовлених людей у бойових діях. Зараз вже є навчальні полки, де вони проходять підготовку.

Що стосується студентів, яких нібито будуть призивати в армію, то це не відповідає дійсності. В усі хвилі мобілізації на службу кликали, як військових, котрі служили, так і хлопців, які не мали цього досвіду.

Держава повинна зробити максимум, аби підготувати населення для виконання службових обов’язків у лавах армії та тилу.

Допомога США

Україна нічого не робить для того, аби забезпечити себе власним озброєнням. Коли ми говоримо, що у нас найкращі протитанкові комплекси, але поряд з тим, використовуємо політику "державного жебракування".

Дійсно ми потребуємо іноземних технологій та устаткування. Україна має сама робити кроки, аби переоснастити оборонні підприємства, а не жебракувати перед США.

Озброєння грає не останню роль, попри це перемагає армія, у якої вище моральний дух.

Ескалація конфлікту

Нової стратегії на Донбасі Путін не вигадає. На порядку денному — з’єднання Донбасу і Криму. Тому не слід виключати можливість проведення широкомасштабного наступу.

Але, як на мене — це утопія, бо втягне Росію у відкриту війну проти України, і тут вже ніхто осторонь стояти не буде. Саме тому Путін вибрав шлях відмежування від терористів і проведення прихованої їх підтримки, а Захід він спробує залякати маніпуляціями біля кордонів країн НАТО.