Німецькі медики свою частину роботи виконали, висновок щодо стану здоров’я засудженої залишили у запечатаному конверті.

Його оприлюднять, коли будуть готові висновки канадських лікарів. Так вирішили, щоб гарантувати об’єктивність та незалежність роботи міжнародної медичної групи, пояснив керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

Водночас захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив: була спроба тиску на німецьких лікарів з боку пенітенціарної служби.

"Робилася спроба переконати їх в тому, щоб вони підписали так би мовити договір про обмін конфіденційною інформацією з українськими чиновниками МОЗ. Наскільки мені відомо, така угода не була підписана, оскільки іноземні незалежні лікарі вони жорстко і чітко сповідують принцип конфіденційності", - стверджує захисник Ю.Тимошенко Сергій Власенко.

Та незалежно від того, якими будуть висновки лікарів, увага до справи Тимошенко не вщухатиме і надалі, прогнозують політологи.

"На цих висновках справа не завершиться, будуть інші візити, будуть інші політики, будуть інші приводи, чому цим політикам потрібно зустрітися з Тимошенко, будуть представники різних правозахисних структур, будуть представники Європарламенту, які зустрічатимуться з Юлією Тимошенко. І увага до неї не зміниться до тих пір, поки вона не вийде з в’язниці", - вважає політолог Сергій Таран.

Нагадаємо, щоб обстежити Юлію Тимошенко, в Україну прибули двоє лікарів з Німеччини та троє з Канади. До складу комісії увійшли також шестеро українських фахівців.