Про це він розповів в інтерв’ю проекту "MediaSapiens".
За його словами, прес-центр АТО може обмежувати роботу журналістів як офіційно, позбавляючи їх акредитації, так і неофіційно.
В мене були випадки, коли мені казали: "Ну, друже, ти не поїдеш, ти не проїдеш". Іде негласна вказівка на блокпости. Тоді ми їдемо в інший сектор, працюємо з іншими підрозділами, знімаємо інших військових. Так у мене було з місяць тому в секторі М. Ну не сподобалася інформація, яку ми оприлюднили про кількість жертв. Але ж це моя робота,
— сказав Рунець.
Він також наголосив, що журналісти Телеканалу новин "24" завжди намагаються брати інформацію з першоджерел. "Інколи ми беремо інформацію від вояків, які просять не розкривати джерел цієї інформації. Інколи в нас є час її перевіряти, й ми це робимо, їдемо у шпиталь перевірити кількість поранених чи в морг перевірити кількість загиблих, а інколи немає часу, й тоді ми кажемо, що в нас не було можливості перевіряти цю інформацію", — пояснив журналіст.
Як каже Рунець, головним підсумком першого засідання робочої групи при Міноборони України щодо подальшого формату співпраці воєнкорів і прес-центру АТО стало те, що представників ЗМІ "начебто почули".
Сподіваємося, що не повторимо практики інших ініціатив, які закінчуються створенням робочої групи. Бо створення робочої групи — це не вирішення проблеми. На засіданні був присутній і радник Генштабу. Він, коли почув про наші проблеми, був шокований. Я так розумію, його вперше поінформували про те, що справді відбувається під час висвітлення АТО. Побачимо — вони взяли таймаут поки що,
— додав він.
Нагадаємо, зараз військовий кореспондент телеканалу "24" Володимир Рунець перебуває у США, де виступає із доповідями про війну на Донбасі.