"Є вагомі докази. На підставі цих доказів суд обрав міру запобіжного заходу – утримання під вартою. Якби цих доказів не було, то я сумніваюся, що суд прийняв би таке рішення. Ймовірно, що вони з іншим співробітником міліції – Поліщуком – друзі. І саме вони вдвох були спершу на дискотеці, а потім вчинили злочин", – каже прокурор.

Він також додав, що міліціонер Поліщук категорично заперечує свою участь у цьому злочині. Водночас, Рябіненко підтверджує не лише свою участь, а й Поліщука, але заперечує, що був ще й хтось третій.

Прокурор також спростовує думку, що на розслідування можуть певним чином вплинути родинні зв’язки (затриманий міліціонер Поліщук є племінником прокурора Заводського району міста Миколаєва Сергія Поліщука, – "24").

"Ви розумієте, прокуратура не може відповідати за вчинки родичів своїх співробітників. Про який тиск може йти мова, якщо він (дядько затриманого міліціонера, – "24") прокурор району, а справу розслідує обласна прокуратура? На кого тиск? На мене тиск? Не буде на мене тиску!", – запевнив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Миколаївщині затримали працівника правоохоронних органів за підозрою у зґвалтуванні і жорстокому побитті 29-річної жінки.

За словами потерпілої (мешканки смт Врадіївка) до нападу причетний ще один працівник міліції. Проте, у прокуратурі кажуть, що він у день скоєння злочину перебував на чергуванні, – пишуть "Новости Николаева".

Водночас, за інформацією миколаївського видання "Новини N", потерпіла розповіла, що ввечері, приблизно о 23:30 вона поверталася додому з дискотеки. Дорогою додому біля неї зупинився автомобіль, чоловік із якого запропонував її підвезти. Дівчина відмовилася. Після чого її силою втягнули в авто, де були, за її словами, офіцери міліції – Євген Д. і Дмитро П. За кермом був місцевий таксист Рябіненко.

Наразі, повідомляє видання, затримані лейтенант міліції Дмитро П. і таксист Рябіненко, а Євген Д. – ні.

Після трагедії мешканці смт Врадіївка, що на Миколаївщині, вийшли на акцію протесту з вимогою належного покарання двом співробітників міліції, яких підозрюють у зґвалтуванні й побитті молодої жінки.

Вночі будівлю суду мешканці стали закидати камінням та яйцями. Та міліції таки вдалося вивезти підозрюваних.

Водночас, родичка потерпілої розповіла, що розповіла, що до сім'ї приїжджав чоловік, який назвався представником УМВС області. Він запропонував взяти на себе всі витрати за лікування Ірини. Якщо вірити візитці, то це був Михайло Трофанюк – начальник медсектору УМВС України Миколаївщини.

За словами заступника прокурора Миколаївщини Дмитра Єфименка, наразі немає доказів провини старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака, якого місцева громада звинувачує у причетності до зґвалтування 29-річної мешканки Врадіївки.