Часто ми їх не помічаємо, проте саме без цих людей неможливо уявити будь-які бойові дії. 9 червня оприлюднили відео, на якому показали один із моментів роботи парамедиків на фронті.

Зауважте На фронті загинула бойовий медик Чорних Запорожців Ніна Кваша

Жартували під час допомоги пораненим

На оприлюдненому записі момент допомоги кільком воїнам, які потрапили під обстріл артилерії. У них осколкові поранення в різних частинах тіла. Там помітно, що немає жодної паніки, бо і бійці, і парамедик діють, наче залагоджений механізм.

Поранених занесли в будинок і лікар почав оглядати ушкодження. Найдивовижнішим є те, наскільки сильно всі бійці підтримують один одного. При цьому вони навіть жартують і знаходять у собі сили посміхатися. На щастя, поранення в захисників були не критичними.

Військові медики допомагають пораненим захисникам: дивіться відео

Медики на фронті теж завжди в небезпеці

Багатьом здається, що під час війни медики в меншій загрозі, ніж воїни. У квітні 24 канал поспілкувався щодо цього зі стилістом Іваном Гонзиком. Він за освітою лікар і після випуску у 2015 році підписав контракт зі Збройними Силами. Чоловік рік працював військовим лікарем, а потім уже прийшов у світ моди.

Він зауважив, що неважливо чи є ти відомою людиною, чи медиком, чи будь-ким іншим. Адже для росіян зараз усі українці – мішені.

Росіяни використовують полонену парамедикиню

16 березня стало відомо, що в Маріуполі потрапила до російського полону відома парамедикиня Юлія Паєвська з позивним "Тайра". Вона в цей день виїхала з позицій українських військових, щоб допомагати цивільним.

Вже через кілька днів російські телеканали показали Юлію. На записі, який оприлюднили в пропагандистських цілях, жінка зверталася до тих, від кого залежить евакуація з оточеного ворогом міста. Вона казала, що ситуація в Маріуполі стає дедалі гіршою.

8 травня оборонці "Азовсталі" розповіли, що про "Тайру" після цього запису взагалі не було нічого відомо.

Наскільки я знаю, вона в полоні. Але, думаю, її участь не та, якій можна позаздрити, на жаль,
– сказав тоді один із воїнів.

Станом на 9 червня парамедикиня Юлія Паєвська є полоненою російських військ.

Раніше – показали роботу медиків під звуки бомбардувань: дивіться відео