Протест трьох депутатів від Самопомочі тривав 6 днів. У понеділок, 19 червня, голодування оголосив Олег Березюк. Оксана Сироїд та Тарас Пастух доєдналися у вівторок, 20 червня. Депутати таким чином хотіли вплинути на центральну владу. Аби таки розблокували вивезення сміття зі Львова.

Сьогодні, 24 червня, о 10 ранку Оксану Сироїд забрала швидка. На 5 день голодування жінці стало зле. У віце-спікера впав тиск і рівень цукру в крові.

Читайте також: Березюк про ситуацію зі сміттям у Львові: Синдром бурної діяльності

Приходив до президентської канцелярії сьогодні і мер Львова Андрій Садовий. Після декілька годинного спілкування вони вийшли до журналістів із заявою. Депутати від "Самопомочі" вирішили припинити голодування.

Свій вчинок депутати вважають не даремним. І наголошують, що припинення голодування не означає, що протест завершився.

А Львів отримав черговий ультиматум. Голова обласної адміністрації Олег Синютка попросив передати в його управління всю систему вивезення відходів і гарантувати в бюджеті міста 300 мільйонів гривень. Тільки тоді за роботу, мовляв, візьмуться і вивезуть сміття.

Львів'яни ж завтра збираються на віче на площі Ринок. Аби ще раз нагадати про проблему мільйонного міста.

Ми повинні всі пам’ятати про те, що це наша спільна проблема. До речі, екологія – це наука про дім. Ми повинні дбати, щоб цей дім був чистий,
– наголосив український перекладач, письменник Андрій Содомора.