Про це пише Кreschatic.

Не потурати усім забаганкам організму

З приходом холоду організм починає "тягнути" на шкідливу їжу. Однак, піддаватись цим покликам не можна. Потрібно слідкувати за своїм раціоном і правильно розподіляти харчові продукти

Зміцнювати організм

Восени тіло особливо вразливе до вірусів та інших недуг. Потрібно регулярно додавати в раціон продукти з вітаміном С, щоб зміцнити імунітет.

Читайте також: Антибактеріальне мило насправді шкідливе, – дослідження

Здоровий сон

Восени організм потребує більше сну. Це знову ж таки пов’язано з виснаженням, тож необхідно змінити свій графік так, щоб вдавалося нормально висипатись.

Фізичні навантаження

Восени зазвичай більше тягне до сидячого способу життя. Тому саме час записатись у спортзал, щоб підтримувати свої м’язи у тонусі.

Читайте також: Науковці визначили, як знизити шкоду від алкоголю

Очистити організм

Правильне харчування має стати невід’ємним елементами осіннього життя. Адже організм, переповнений шлаками – ідеальне місце для вірусів та бактерій.

Аромотерапія

І наостанок ця процедура, яка не лише розслабить організм, а й підвищить його захисні властивості. Так, найефективнішими будуть аромати бергамоту, ромашки, лаванди, лимона і апельсина, пачулі, ванілі і іланг-ілангу. А от зняти втому допоможуть бергамот і базилік.