Суддя-винахідник

Олексій Пустовіт повернув житло у власність міста у 2014 році. І за рік сам став власником цієї квартири. Суддя стверджує, що квартира була без хазяїв. Через 6 місяців після відсудження Пустовіт розлучився, все майно залишив дружині і став у квартирну чергу.

І вже в травні 2015 суддя прописався у раніше "зачищеному" ним житлі. Але про те, що він вирішував долю цього житла, суддя загадково забув. І незабаром вирішує продати квартиру, яку надали йому, через відсутність житла. Продаж було здійснено за 36 тисяч гривень, а експерти оцінили її в 10-12 тисяч доларів.

Але вирученні гроші Пустовіт поклав вже у сімейну скарбничку, бо з дружиною він вже зійшовся – ось такий щасливий збіг. Прописатись, приватизувати і продати службове житло суддя встиг менш, ніж за рік. Але задекларувати неочікуваний дохід від продажу житла Олексій Пустовіт забув.

Читайте також: Розслідування: суддю викрили на цинічній маніпуляції у декларації

Електронний суд

Скоро українці зможуть судитися не виходячи з дому, система електронний суд має суттєви полегшити розгляд вашої справи.

Система електронний суд – система, що забезпечує обмін електронними процесуальними документами між учасниками судового процесу і судами. Після реєстрації в цій системі можна подавати онлайн будь-які документи, що стосуються розгляду справ і слідкувати за розглядом справи. І особа, яка надсилає документ буде мати гарантію, що він дійде до суду.

Відслідковувати стан судової справи можна буде за допомогою старт фону, або звичайного телефону, налаштувавши смс- сповіщення. Також стане новацією онлайн розгляд справи, за допомогою відео-конференції.

Гість студії:

Начальник управління інформації та судової статистики Державної судової адміністрації Олександр Слоніцький.