Пряма трансляція на
Останні випуски

Як вчасно помітити психічні розлади у дитини та уникнути трагедії: поради психолога

- Читать новость на русском

У масових вбивствах у Керченському коледжі підозрюють 18-річного студента. Такі теракти не є поодинокими. В Росії за останні декілька років сталося близько десяти шкільних трагедій. Чому діти йдуть на такі відчайдушні вчинки і як цього уникнути.

18-річний Владислав Росляков місяць тому отримав дозвіл на зброю, і майже одразу придбав рушницю.

Читайте також: З’явилось відео, як Росляков купував зброю перед масовим вбивством у коледжі в Керчі 

Напередодні він купив близько 200 патронів. За словами директора збройного магазину, хлопець не викликав у нього ніякого занепокоєння.

Поведінка Владислава нічим не натякала на ту трагедію, винуватцем якої він став. Після моторошних вбивств нападник вкоротив собі віку. Припускають, що в такий спосіб вирішив помститися дівчині, яка від нього пішла.

Знайомі кажуть, що він ненавидів викладачів. І був прихильником Путіна та бойовиків на Донбасі.


Владислав Русляков перед трагедією у Керчі

Владислав повторив сценарій історії, яка трапилась 20 років тому у США. У квітні 1999 року Ділан Кліболд зайшов у школу в Колорадо і розстріляв 12 учнів і вчителя. А тоді разом зі спільником вчинили самогубства.

Мати Ділана вже двадцять років живе з думкою, що її син вбивця. Тепер вона вивчає психологію, і впевнена, що проблема полягала в тому, що вчасно не виявила психічне захворювання Ділана.

Сью Кліболд переконана: такі трагедії трапляється, бо в суспільстві несерйозно ставляться до психологічної діагностики дітей. 

Дуже часто буває, коли приходиш до класу, такі діти сидять на останніх партах, поводяться як інтроверти, багато мовчать, на них ніхто не звертає уваги,
– розповідає психолог Тетяна Сергеева.

Батьки ж повинні розмовляти з дітьми та помічати зміни в поведінці. Наприклад, на допиті мати Владислава, який влаштував стрілянину у Керчі, зізналася: за декілька днів до трагедії переглядав відео з розстрілами в інших школах. Але тоді не звернула на це увагу.

Шкільний психолог з власної практики помітила: якщо змалечку учні займаються з психологом, то в підлітковому віці вдається уникнути душевних проблем.

Читайте також: Масове вбивство у Керчі: Росляков ділився з друзями планами про напад на коледж

Тоді їм легше сприймати світ і знаходити спільну мову. Саме тому психологію потрібно ввести як окремий предмет. 

Нагадаємо, що 17 жовтня хлопець влаштував масовий розстріл людей та вибух у політехнічному коледжі в Керчі. Після цього він застрелився у бібліотеці. Внаслідок трагедії в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі