Завдяки їй громадянство США можуть отримати 55 тисяч людей. Шанс почати нове життя за океаном мають також українці, для яких виділили 3,5 тисячі віз.

Три роки тому індійка Манасі Гопала стала громадянкою США. Спочатку отримала робочу візу і займалася розробкою програмного забезпечення у так званому "Силіконовому трикутнику" в Північній Кароліні.

Цей штат радо приймає індійських спеціалістів, аби забезпечити місцеві компанії досвідченими фахівцями. Більшість селиться в містечку Морісвіль, який уже називають американським Індостаном.

Читайте також: 24 емігранти, які прославили Україну на весь світ

Щороку тисячі людей зі всього світу їдуть за своєю американською мрією. Останнім часом перебратися до США з Азії чи Європи легше, ніж з Мексики чи країн Латинської Америки.

До останніх американці налаштовані не дуже прихильно, адже переважна більшість схильна до криміналу і працює нелегально. На цій темі активно спекулює кандидат у президенти США Дональд Трамп.

Він неодноразово погрожував депортувати 11 мільйонів іспаномовних нелегалів. Експерти ж кажуть, що навіть малоосвічені іммігранти потрібні Америці.

Ці люди заповнюють критичні вакансії на ринку праці. Ми говоримо про таку роботу, яка є важкою, брудною і небезпечною,
– вважає професор університету Північної Кароліни Джеймс Джонсон.