Медики розповіли про симптоми хвороб, які можна визначити за станом рук, пише "Країна здоров'я".

Читайте також: Що можна дізнатись про здоров’я зі стану губ: несподівані факти

Якщо долоні й пальці пітніють, то це можна пояснити високою температурою повітря, а також хвилюванням. У випадку, якщо людина не знаходить таких причин, то це може бути гіпергідроз, який необхідно лікувати.

Холодні долоні, які мають синюватий відтінок можуть свідчити про численні збої в роботі центральної нервової системи. Це також може бути симптомом порушення кровообігу, тому звернутися до лікаря бажано швидше.

Якщо людина вживає багато солоного та малу кількість води, то про набряклість рук і пальців не варто хвилюватися. Проте це не можна назвати нормальним явищем. Якщо ж фактори спричинення цього відсутні, тоді набряклість може бути викликана збоєм в роботі нирок, а також захворюваннями серцево-судинної системи.

Блакитний відтінок нігтьових пластин свідчить про нестачу заліза в крові і залізодефіцитну анемію. Людина також може помітити й інші симптоми – бліда шкіра, хронічна втома, сонливість, поганий апетит.Люди з постійно тремтячими пальцями можуть бути нервово та фізично перенапружені. Також це може свідчити про дефіцит вітамінів Е і групи В - В1, В6, В12. Таким людям необхідно звернутися до терапевта.

Фото: Unsplash

До слова, красива, здорова шкіра потребує щоденного піклування. Проте навесні шкіра рук потребує особливого догляду, адже через холодний вітер виникають такі проблеми як сухість, подразнення, почервоніння, пересихання.