В ОП уважно відстежують статистичні параметри, пов'язані з коронавірусом. Про це у коментарі Інтерфакс-Україна розповів радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

Читайте також Уряд збирається значно посилити карантин, розглядають введення комендантської години, – ЗМІ

За його словами, досі далеко не всі на місцях розуміють важливість соціальної дистанції та інших превентивних заходів.

Для нас куди кращим є адаптивний карантин, який точно побудований за регіональним принципом. Тому що в регіонах ситуації сильно різняться,
– зазначив Подоляк.

Він наголосив, що статистка щодо того, скільки людей захворіли, скільки перебувають у важкому стані, наскільки зайняті ліжка у лікарнях – це ключові параметри. Вони точно визначають стратегію "поведінки держави", а також дають розуміння, треба чи не треба вводити додаткові обмеження.

Коронавірус та карантин в Україні: основне

  • За добу 2 листопада COVID-19 підтвердили у 8 899 людей – це найбільше від початку епідемії в Україні. Серед нових випадків заражених 346 дітей та 401 медпрацівник.
  • Госпіталізували до лікарень 1 207 хворих – що теж рекорд.
  • Загалом в Україні на коронавірус захворіли 411 093 людей. Одужати вдалося 168 868 хворим, натомість померли від ускладнень 7 532.
  • Адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 грудня 2020 року. До того часу діятиме карантинний поділ на кольорові зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону. У кожній зоні діють свої обмеження. З 2 листопада в Україні почали діяти оновлені зони карантину.

Варто знати Що таке локдаун і за яких умов його можуть ввести в Україні

Адаптований карантин інфографіка 24 канал
Адаптивний карантин: нові обмеження / Інфографіка 24 каналу