Колекцію чоловік збирав впродовж 30-ти років. А почалось усе зі значка жовтеняти. Великий портрет Леніна колекціонер малював особисто. Теми з життя вождя розкриті у медалях, книгах та сувенірах. Лише бюстів з мармуру, гіпсу та бронзи налічується з десяток. Найбільший колекціонер знайшов у місцевого олігарха та викупив за 200 гривень. Чоловік вірить у повернення комунізму та небувалий успіх свого музею.

“Років через 100-200 люди всерівно прийдуть до соціалізму, а далі через 500-700 років в нас, якщо не буде космічних катаклізмів, чи фанати не розпочнуть ядерну війну, людство, як каже Ленін, майбутнє належить комунізму”, - каже колекціонер Олександр Матвієнко.

Першими відвідувачами музею Леніна стали партійні соратники колекціонера. Переглядаючи невід’ємні атрибути своєї молодості, жінки кажуть, що й досі живуть за завітами Ілліча.

На свою колекцію чоловік витратив не одну тисячу гривень. Поповнювати її продовжує й зараз, хоча з часом це стає все складніше - справжні атрибути радянської епохи вивозяться за кордон та коштують не дешево, залишається купувати китайські підробки. Наприклад, алкогольні пляшки з зображенням Леніна на набережній Ялти можна придбати за 20-30 гривень.