"Сьогодні навіть міністр соціальної політики говорить про те, що якщо Україна не отримає черговий транш від МВФ, то країну чекає дефолт. Борг України становить 75 мільярдів доларів. З них 2/3 – це зовнішній борг, це дуже погана цифра, – сказав Краснов. – Наша влада настільки підсіла на кредитну голку, що не може з неї зіскочити. І як тільки нам відмовляють у кредитах, країну лихоманить. Ми ж бачимо, що наша влада починає погоджуватися на все, лише б дали транш. Тому що ми живемо за рахунок кредитів і держмайна, яке у нас ще залишилося. Щороку ми продаємо державних підприємств на суму 20-25 мільярдів доларів. І щороку ми беремо кредити".
На думку політика, головна причина в тому, що уряд реально не працює, не займається економікою, а ті 3% в рік, які уряд видає за зростання ВВП не більше ніж маніпуляція і красива цифра для виступів чиновників.
"У 2013 році ВВП України становив 183 мільярда доларів. Сьогодні 97 мільярдів. Якщо в інших країнах будують нові заводи і створюють нові робочі місця, щоб піднятися на новий щабель розвитку економіки, то ми просто намагаємося повернути те, що було у нас колись. І то – у нас повинні бути абсолютно інші показники. Наприклад, в США після Великої депресії підйом був 14%, в Грузії після кризи 12%, в Японії – 10-11%. Але не 3%, – підкреслив Краснов.
За часів Ющенка у нас був найвищий ріст ВВП – в середньому близько 30%. При Януковичі середнє зростання був на 10%. Сьогодні в 2014/15 роках Україна мала мінус. Останні 2 роки – плюс 3%. Хіба це зростання? Про що ми говоримо, якщо наш прем'єр-міністр міркує про можливе зростання ВВП в 7%, але при цьому закладає в бюджет показник 3%. Хочу підкреслити: нам не треба будувати нові заводи, нам не треба купувати нові верстати. Це все у нас є, просто варто. Нам досить повернути робітників, які були раніше звільнені через кризу 2-3 роки тому,
– додав Краснов.
Він підкреслив, що в Україні сьогодні немає дефіциту робочих місць в цілому, але дуже мало робочих місць з гідною заробітною платою. А це призводить до відтоку фахівців за кордон.
"Я хочу, щоб люди це розуміли. Наприклад, в Дніпрі на ряді промислових підприємств середня зарплата від 10 тисяч. На деякі спеціальності від 20 тисяч. При цьому їх керівники скаржаться на брак робочої сили. А якщо говорити про інженерів, то там взагалі складне питання. Хороших спеціалістів днем з вогнем не знайдеш, – сказав Краснов. – Проблема в тому, що всі їдуть сьогодні за кордон, де можуть заробити в 3-4 рази більше. І так буде тривати до тих пір, поки уряд не сприятиме створенню на українських підприємствах робочих місць з гідною зарплатою. Як цього добитися? Дуже просто. По-перше, потрібно створити сприятливий інвестиційний клімат, щоб до нас заходили серйозні компанії. Ті компанії, які випускають продукцію, яка затребувана на світових ринках. Такі підприємства можуть собі дозволити забезпечувати працівників гідною зарплатою. По-друге, влада повинна вести політику протекціонізму і підтримувати українські підприємства – дешевими кредитами, податковими пільгами, звільненням від сплати ввізного мита. Щоб наші заводи могли закуповувати сучасне обладнання, знижувати собівартість продукції і робити її конкурентоспроможною. Тоді у підприємств буде можливість платити працівникам високі зарплати. Тоді і надходження в бюджет будуть вище, і ходити з простягнутою рукою до кредиторам не доведеться".