"Наступного тижня на колегії МВС будуть зроблені остаточні висновки. Декого ми вже звільнили, по декому будуть ще рішення. Всі особи, причетні до приховування злочину, будуть притягнуті до відповідальності", – заявив міністр.

Захарченко також сказав, що ситуацію у Врадіївці вдалося стабілізувати і "здається, населення нам повірило", але додав, що люди тут боялися говорити.

"Тут мені помічники дали книжку анархіста Бакуніна, то він ще 100 років тому описав ці події: "Всі все знають, але мовчать". Мене вразив чоловік, який 7 років боявся розповісти про злочин", – розповів Глава МВС і закликав правоохоронців, яких начальство змушує здавати гроші, звертатися до Центрального апарату МВС.

Нагадаємо, рішенням суду також арештований заступник начальника Врадіївського райвідділу міліції. Він пробуде під арештом до 31 серпня.

Як відомо, на Миколаївщині затримали працівника правоохоронних органів за підозрою у зґвалтуванні і жорстокому побитті 29-річної жінки.

У містечку, де два міліціонери зі спільником зґвалтували і мало не вбили 29-річну Ірину Крашкову, тривають акції протесту. І навіть дещо запізніле втручання МВС і Генпрокуратури не може заспокоїти людей.

У зв'язку із резонансним зґвалтуванням Україною прокотився ряд протестів. Більшість вимагає покарання для ґвалтівників та звільнення міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Через події у Врадіївці затримали заступника начальника місцевої міліції, йому інкримінують підозру у приховуванні злочину.