Історія повторюється
Стікаючи кров'ю, після п'яти тижнів героїчного опору, польська армія капітулювала.
Читайте також Путін – це Гітлер сьогодні
Польський уряд, який спочатку планував чинити опір у високогір'ях Карпат і переїхав до Коломиї, після удару СРСР пішов у вигнання разом із залишками армії спочатку до Румунії, потім до Великої Британії.
Польські солдати, захищаючи свої твердині, все чекали допомоги від союзних великих держав. Але не дочекалися. Англія і Франція навіть не наважилися оголосити війну СРСР, що окупував половину Польщі і напав на Фінляндію.
Поляки вистояти не змогли. Фіни, на подив і захоплення всього світу, вистояли. Але суттєвої допомоги від західних держав не надійшло ні тим, ні тим. Навіть Німеччина в радянсько-фінській війні дотримувалася суворого нейтралітету, слідуючи Московському пакту 23 серпня 1939 року.
Розлого Фінляндизація 2.0: до якої пастки Росія хоче затягнути Україну
До чого призводить небажання воювати
Англія та Франція не хотіли воювати, все сподівалися закінчити справу миром чи нападом Німеччини на СРСР. А Гітлер у травні 1940 року всіма силами напав на Францію і розчавив її за ті самі п'ять тижнів, що й Польщу. А Англія змогла вистояти велику битву, але воістину страшною ціною.
А потім Гітлер, уже зовсім п'яний від людської крові, напав на СРСР. Перемога прийшла лише через шість років після того вересня 1939 року і ціна цієї перемоги – 80 мільйонів життів.
Чому я все це пригадав не до дати?
А тому, що й тоді, 83 роки тому Західні демократії, підтримуючи обережно жертв нацистської та більшовицької агресії, воліли самі залишатися жити у мирному домі.
Але війна прийшла до них.
Відсидітися не вдалося. І ніколи не виходило. І не вийде цього разу.
Залишити друга, який просить про допомогу, на самоті –
завжди означає лише одне. Незабаром лютий ворог, що роздер твого друга, прийде до твоєї хати. Інакше не буває.Швеція надасть Україні військово-технічну та гуманітарну допомогу – дивіться відео