Лозовський – письменник, а познайомився він з Кривошем, коли той хотів опублікувати на його сайті свою книгу. Чоловік зізнається: коли побачив ім'я знайомого в новинах, зовсім не здивувався. Про це він сказав у коментарі "Фактам".

Варто знати Захоплення заручників у Луцьку: що відомо наразі – останні новини

Ми спілкувалися кілька років тому щодо його книги. Тоді при спілкуванні ця людина здалася мені цілком адекватною. Втім було очевидно, що він ідейний,
– розповів письменник.

Він переконаний, що "Максим Плохой" дійсно вірить у все те, про що він говорить. Зокрема про те, що, мовляв, держава відняла в людей свободу й таке інше.

Відповідаючи на питання про те, чи здатен Максим Кривош на вбивство, Віталій Лозовський висловив упевненість, що цивільних той не вбиватиме. Мовляв, він і раніше нікого не вбивав.

"Наскільки мені відомо, Макс раніше сидів за грабунки. Думаю, що зараз його мета – щоб його вбили, і він став іконою, мучеником, який постраждав в ім'я свободи", – сказав Лозовський.

Захоплення маршутки з заручниками в Луцьку: коротко

  • Зранку 21 липня чоловік на ім'я Максим Кривош захопив у центрі Луцька маршрутку з близько 20 заручниками. Він сам зателефонував у поліцію й заявив, що має з собою вибухівку й стрілецьку зброю.
  • Сам терорист, який називає себе "Максимом Плохим", позиціонує себе "антисистемником". Він заявляє, що держава відбирає у людей свободу.
  • Його ключова вимога – аби Володимир Зеленський, ключові українські політики й олігархи виклали у своїх соціальних мережах зізнання про те, що вони – "терористи в законі".
  • Наразі центр Луцька перекритий. Силовики ведуть переговори з терористом, аби той звільнив заручників. Бере участь у переговорх також глава МВС України Арсен Аваков, який терміново прилетів на Волинь.