Подоляк зазначила, що вважає реорганізацію міністерства стратегічною помилкою, що вплине на життя звичайних людей. Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

До теми Новий уряд Шмигаля: хто відмовився від запропонованих посад

Ірина Подоляк зазначила, що найбільше її турбує питання мови та реінтеграції. За її словами, минулого року вона свідомо прийняла рішення працювати разом з Бородянським у Мінкульті. Політикиня наголосила, що бажала долучитися до формування громадської взаємодії, "заснованої на цінностях свободи, моралі і загального блага.

Якщо будемо жити і робити своє, будемо мати таку державу, яку побудуємо і на яку заслуговуємо. Усе інше – це лише малюнки паличкою на березі океану – хвиля їх змиє,
– підсумувала Подоляк.

Відзначимо, що раніше Володимир Бородянський не захотів залишатися на посаді міністра культури після того, як міністерство вирішили розділити на Мінкульт та Мінспорт.

Що відомо про Ірину Подоляк?53-річна Подоляк родом зі Львова. Вона колишня народна депутатка від "Самопомочі" і ексзаступниця голови парламентського комітету з питань культури і духовності Ради 8-го скликання. Раніше очолювала департамент культури Львівської міськадміністрації.

За 5 років у Раді Ірина Подоляк стала авторкою та ініціаторкою 35 законів. У 2017 році Комітет виборців України назвав її серед трьох найпродуктивніших депутатів парламенту, а у 2019-му році вона увійшла до числа 25 народних депутатів з найвищими показниками доброчесності за результатами дослідження руху "Чесно".

Подоляк була ініціаторкою закону про державну мову і зміни до закону про культуру щодо конкурсного призначення директорів закладів культури. Коли Бородянський очолив Міністерство культури, молоді і спорту, Подоляк стала його заступницею.