Історія цього проєкту – це успішна спроба перетворити колишній завод, що спеціалізувався на приладобудуванні, на місце, де панує унікальна екосистема співпраці та розвитку. Про його трансформацію та досягнення читайте в історії Ukraīner.

Зверніть увагу Українці створили електробайк, якому немає рівних у світі: відео

"Промприлад" – яскравий приклад імпакт-інвестування, інвестицій у соціальний або економічний розвиток. На початок листопада 2020 року в проєкт залучені понад півтисячі інвесторів, які зробили внесок у понад 5,5 мільйонів доларів. Також залучили ще понад 780 тисяч доларів грантових коштів.


​Наразі "Промприлад" – це 6 200 квадратних метрів відремонтованої площі / Фото Ukraīner

"Наші західні партнери говорять, що нам вже фактично вдається вибудовувати інклюзивну економіку з виходом на інклюзивні проблеми суспільства", – зауважив Юрій Филюк, ініціатор проєкту.

Тут ми з'єднуємо різних представників населення, різних стейкхолдерів і будуємо цей проєкт так, аби усі інтереси усіх представників були враховані,
– запевнив він.

Зараз у "Промприладі" розміщується 25 компаній-резидентів. Кожна – унікальна та обов'язково поділяє загальні цінності цього міського простору.

Серед резидентів — школа танців, галерея сучасного мистецтва, мультимедіа-лабораторія, дитячі клуби неформальної освіти, урбан-лабораторія і навіть офіс Управління інвестиційної політики міста.

Більше про зміни великого підприємства: дивіться відео Ukraīner