Звіт представили на розсуд громадськості у південноафриканському місті Дурбан, де відбувається щорічний саміт ООН з кліматичних змін. Експерти не були голослівними, отож поспішили навести приклади загрозливих тенденцій у природі.

Серед останніх - підняття рівня води у Бенгальській затоці та у дельті ріки Ганг. Далі - ланцюгова реакція. Збільшення кількості води спричиняє зменшення площі так званих мангрових боліт. Саме тут живуть тигри, які і так перебувають на межі зникнення.

“Перш за все, ми повинні зараз уважно спостерігати за тим, що відбувається з кліматом. Найбільше зміни помітні в горах та низовинах. Там ситуація може стати критичною”, - каже представник ООН Едуардо Рохас.

Найважливіше для збереження диких тварин, вважають в ООН, досягнути домовленості між країнами. Угоди повинні зобов'язати членів Організації Об’єднаних націй зменшити обсяги шкідливих викидів в атмосферу. Цього тижня у ПАР продовжать розмірковувати, як врятувати дику природу від наслідків діяльності людини. В обговоренні повинен взяти участь й Генсек організації Пан Гі Мун.