За його словами, перш за все, нових парламентарів треба застерегти від тих помилок, які робили попередники. Це безпринципні рішення, прийняття законів, які не обговорювались із суспільством.
Політичні сили, котрі йшли зараз у парламент, йшли із постмайданівськими гаслами, які сходяться в зміні системи влади і в певній побудові справделивого суспільства, – сказав Курус.
На думку Куруса, було б доцільно ініціювати створення міжфракційного об'єднання, куди б йшли нові депутати. Також він вважає, що новим депутатам не варто змінювати Конституцію, а краще її виконувати. Тим більше, що нинішня Конституція дає можливість виконати всі обіцянки, які були дані під час виборів на Майдані.
Ми повинні брати в органи виконавчої влади людей, які точно знають яка система влади, як з нею боротися, як її ламати і реформувати. По-друге, вони повинні нести всю відповідальність, яка передбачена українським законодавством, а не уникати, втікаючи за кордон, – вважає Курус.
Підготовка до парламенту, як він розповів, поки що показує, що керують старі, добре навчені депутати, який вже не один рік у Верховній Раді.
Вже зараз диверсійні групи РФ діють в Україні для того, щоби дестабілізувати суспільно-політичне життя в країні...Як тільки почнуться бунти, очеивдно, що Росія піде далі. Тому у нас доволі складна задача – з одного боку, не дозволити владі прикриватися подіями на Донбасі і безчинствувати, а, з іншого боку, не допустити масових заворушень із використанням зброї, – сказав координатор громадської кампанії "За відповідальну владу".