Зробив він це за допомогою лінійного графіка і скролінгу (форми подання інформації, при якій текст або зображення рухається у вертикальному або горизонтальному напрямку – "24").

У проекті Why Time Flies ("Чому час летить") потрібно прокручувати сторінку вниз і читати короткі факти. На графіку показано співвідношення одного року до всього життя. Воно буде змінюватися при прокручуванні. Там наведений вік людини і відсоток, який від цього віку становить один рік.

При створенні цієї інфографіки Кінер врахував припущення французького філософа Поля Жане – коли дитині чотири тижні, тиждень – це четверта частина його життя. Але коли їй рік, тиждень – це 54-та частина його життя. А коли людині виповнюється 50 років, рік стає для неї 50-ою частиною його життя.

Відповідно до цієї теорії, людині, яка прожила 100 років, буде здаватися, що половина життя закінчилася десь у 7 років. Але якщо врахувати, що перші 3 роки життя ніхто не пам'ятає, то половина життя, по відчуттях 100-річної людини, пройшла приблизно до 18 років. Після 30-ти років відчуття, що хід життя прискорюється, сприймається не так сильно, оскільки кожен рік після цього віку складе менше 3% всього можливого ​​життя (в 90 років). Проте роки продовжать здаватися короткими.

Кінер спрощує так: чим довше ви живете, тим коротшими вам здаються пролітаючі роки.

Читайте також: Як новонароджені діти бачать своїх батьків?