"Ірина Крашкова стала черговою жертвою. Від отриманих травм вона могла загинути, але вижила. І слава Богові. Ірина будувала нові плани. Однак все це звалилося в одну мить. Ірина втратила працездатність", — сказав адвокат і попросив суд довічно позбавити волі обвинувачених Дрижака і Поліщука.

Читайте також: Дві мешканки Врадіївки написали заяви у міліцію, що таксист Рябіненко їх бив

У свою чергу, Крашкова попросила суд бути об'єктивним.

"Знущаючись наді мною, вони задовольнили своє звіряче бажання. Вони зґвалтували мене. Потім вони мене вбивали. Я прошу вас бути справедливими і об'єктивними. Прошу не тільки за себе, а за всіх жінок України", — звернулася Крашкова.

Нагадаємо, 26 червня троє чоловіків жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки. Жінці вдалось вижити, вона упізнала ґвалтівників і дала проти них свідчення. Спершу правоохоронці намагалися приховати злочин. Це викликало масові протести у Врадіївці. Люди навіть взяли штурмом місцевий райвідділ.

Вчора, 20 листопада, мешканці Врадіївки приїхали підтримати свою односельчанку Ірину Крашкову під стіни Миколаївського суду, який розглядає "Врадіївську справу". Вони вимагали довічного для кривдників Крашкової.