Про це повідомила контент-фахівчиня Виробник.ua Олена Нестерчук в ефірі 24 каналу.

Цікаво В Україні відбулася споживча революція, запуск Virobnik.ua

Як Виробник.ua вдалось стати найкращими

На думку Олени Нестерчук, контент-фахівчині Виробник.ua, таку оцінку спільнота здобула завдяки контенту, достовірності інформації та гумористичного контенту.

Ми визнані найкращою спільнотою із правильного харчування за якість зображення та контенту взагалі,
– відзначила експертка сервісу.

Вона наголосила, що усю інформацію підтверджують науковими джерелами, однак Виробник.ua подає її у легкій формі. "На зображеннях ми часто обігруємо якісь теми і дуже тішимося, що глядачі їх коментують. Тож достовірність, користь і гумор – 3 кити, на яких ми здобули цю перемогу, і сподіваємося, що будемо і далі", – додала Нестерчук.

Що варто знати про Виробник.ua

Національний проєкт Виробник.ua вже працює в Україні. До нього приєдналася низка вітчизняних і міжнародних компаній. На сайті Виробник.ua можна переглянути відео з виробництва компаній-учасників, які показують, із чого і в яких умовах виробляють найпопулярніші продукти харчування і повсякденного вжитку.

virobnyk
Виробник.ua допомагає українцям обирати якісні продукти / Фото Виробник.ua

Головна мета проєкту – підвищити рівень споживчих знань українців і дати нагоду виробникам довести, що вони пропонують покупцям справді безпечні та якісні продукти. На продуктах виробників, що приєдналися до національного проєкту Виробник.ua, можна знайти відповідну позначку і спеціальний QR-код. Просканувавши його за допомогою смартфона, покупці потраплять на відповідне відео з виробництва цього продукту.