Однак, на думку американського сенатора-республіканця Ліндсі Грема, така перспектива є неприйнятною для США, які повинні бойкотувати рішення лідера Північної Кореї відправити свою делегацію на змагання, які 9 лютого розпочнуться у Пхьончхані.

Про це політик написав у своєму Twitter-акаунті, передає Fox News.

"Дозвіл Північній Кореї на участь у Зимовій Олімпіаді надасть легітимності найбільш незаконному режиму на планеті. Я впевнений, що Південна Корея відкине цю абсурдну ініціативу й усвідомить, що якщо КНДР вирушить на змагання, то США відмовляться це робити", – прокоментував Грем.

Нагадаємо, у своєму новорічному зверненні Кім Чен Ин заявив про потенційне поліпшення відносин між КНДР і Південною Кореєю і оголосив про намір відправити північнокорейську делегацію на Олімпійські ігри-2018, що в лютому стартують у Пхьончхані.

Раніше Міжнародний олімпійський комітет повністю відсторонив збірну Росії від участі в зимовій Олімпіаді. Російським спортсменам все ж дозволили взяти участь у змаганнях, проте під нейтральним прапором і без жодної російської символіки.