Вороги розтрощили пологовий будинок у центрі міста. Лікарня, дитяче відділення і терапія – повністю зруйновані. Мами з дітьми опинилися під завалами.

Актуально Негайно зупиніть вбивства, – Зеленський про обстріл лікарні в Маріуполі

Вороги, ймовірно, завдали авіаудару з Таганрогу

Жорстокий обстріл окупантами дитячої лікарні у Маріуполі прокоментував український громадський діяч, доктор юридичних наук Борис Бабін.

Спробую не емоційно написати про нелюдське знищення ворогом лікарні у Маріуполі. Воно, вкрай ймовірно, здійснене шляхом авіаудару агресора з Таганрогу, де ще вночі росіяни, готуючись для потужного нападу, перекрили для судноплавства прилеглу акваторію,
– зауважив науковець.

Він наголосив, що свідомий удар по лікарні та пологовому будинку – це акт геноциду, а використання авіаційних та морських шляхів для цього потрібно негайно винести на розгляд не лише Міжнародного кримінального суду, а й усіх міжнародних організацій, зокрема спеціалізованих – ІМО та ІКАО.

"Росія довела рівень своїх злочинних діянь до рівня, коли задля забезпечення миру та захисту людства цивілізовані нації не лише можуть, але й зобов'язані оголошувати не лише ембарго на постачання товарів, але й блокаду морських та повітряних шляхів держави-агресора", – підсумував Бабін.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!

Зеленський показав кадри цинічного обстрілу дитячої лікарні в Маріуполі