"За" розгляд цього питання проголосувала лише третина з присутніх народних обранців. Наполягала на відставці міністра опозиція у зв'язку з рішенням Стокгольмського арбітражу щодо повернення 5,4 мільярдів доларів "Росукренерго".

”Тому що там представники НАКу, зрозуміло за доручення міністра палива та енергетики фактично здали усі інтереси України в цьому питанні”, - каже народний депутат, фракція НУ-НС Роман Зварич.

Але на коаліцію враження це не справило. Так само як і пропозиція звільнити крісло голови СБУ від Валерія Хорошковського через його втручання у діяльність засобів масової інформації та вплив на суд у справі екс-голови митниці Анатолія Макаренка.

”Пан Хорошковський прямо використав свої службові можливості, для того щоб відкрити кримінальну справу стосовно Макаренко. І фактично в такий спосіб здійснює тиск на судову систему, не даючи можливості по суті розкрити цю справу”, - каже народний депутат, фракція БЮТ Сергій Соболєв.

”Що стосується питань відставки - це право опозиції ставити будь-які питання, наше право погоджуватись чи не погоджуватись з тими питаннями, які вони поставили. Це звичайна демократична норма, і ви бачите ми ніколи не перешкоджали, і не будемо цьому перешкоджати”, - каже народний депутат, фракція ПР Олександр Єфремов.

Але і допомагати також не збираються. Тим часом апетити опозиціонерів зростають. Там вважають, що Кабмін може обійтися ще й без міністра економіки Василя Цушка, віце-прем'єрів Володимира Сівковича та Сергія Тігіпка. Саме останній має найбільші шанси на виліт. Невдоволення його роботою вже висловлюють і комуністи, через погану підготовку проекту Податкового кодексу.

”Ми сьогодні вимагаємо, якщо Кабінет Міністрів в особі Азарова, і Президента зроблять висновки, помахають пальчиком Тигіпко, у вигляді догани, або якихось інших дій. То ми звичайно, з урахуванням "китайського попередження", можемо ще раз промовчати. Якщо буде повторюватись деструктивна діяльність Тигіпко в уряді, то ми будемо розбиратися”, - каже Євген Царьков.

В свою чергу Сергій Тигіпко за своє майбутнє в уряді не переживає та каже, що "грюкати дверима" не збирається.

”Я спокійно сприймаю всі ці заклики, тому що сьогодні я бачу ще когось хочуть звільняти. Мені здається, тут спокійно треба робити свою справу”, - каже віце-прем’єр міністри України Сергій Тігіпко.

Решта міністрів також не надто переймаються перспективою відставки. Опозиціонери ж кажуть, будуть наполегливі. БЮТівці вже обіцяють знову винести питання звільнень вищих посадовців вже на наступній сесії парламенту.