У вівторок, 19 липня, виступаючи на конференції „Fortune Brainstorm Tech“, Саммерс відповідав на питання про те, наскільки правдива сцена у фільмі Девіда Фінчера "Соціальна мережа", в ході якої глава Гарварду розносить в пух і прах претензії Вінклвоссів щодо того, що Марк Цукерберг нібито порушив кодекс поведінки студентів, присвоївши собі ідею соціальної мережі „Harvard Connection“ і використав її для свого проекту The Facebook.

"Як глава навчального закладу, я зрозумів для себе одну річ. Якщо студент ходить у піджаку та краватці після обіду в четвер, то або він шукає роботу і прийшов на співбесіду, або він просто дупа. Це був саме другий варіант", — прокоментував Саммерс свою зустріч з Вінклвоссами в квітні 2004 року.

У своєму листі нинішньому президентові Гарварду Дрю Фаусту Вінклвосси і Нарендра висловили жаль, що офіційна особа дозволяє собі настільки неприємні висловлювання, які можуть бути образливими не лише для них трьох, а й для всіх інших студентів, які воліють одягатися в піджаки і краватки. Вінклвосси підкреслили, що їх форма одягу на зустрічі була продиктована насамперед ступенем поваги до ректора.

«Якщо студент ходить у піджаку та краватці
після обіду в четвер,
то або він шукає роботу і прийшов на співбесіду,
або він просто дупа».

"Не дивно, що наша зустріч закінчилася настільки непродуктивно. Людина, яка сама допускає грубі порушення етики, навряд чи здатна відреагувати на порушення кодексу поведінки стосовно інших людей", — йдеться в листі.

У висновку Вінклвосси попросили Фауста відреагувати на подію. Що конкретно, він може для них зробити, автори листа не уточнили.

Брати Вінклвосси і Дівья Нарендра здобули популярність завдяки кільком судовим позовам проти Марка Цукерберга і Facebook. Їм вдалося відсудити компенсацію в розмірі 20 мільйонів доларів готівкою і частки акцій Facebook на суму 45 мільйонів доларів. У червні 2011 року Вінклвосси подали новий позов до Цукерберга, звинувативши його в приховуванні доказів під час судових слухань 2008 року.