Ранні захоплення Хьюза
Ще в дитинстві Говард захоплювався технікою. У 12 років він власноруч змайстрував мотовелосипед, а пізніше – радіопередавач. Він самостійно вивчив азбуку Морзе і захоплювався фотографією.
Читайте також Марк Цукерберг тепер друга найбагатша людина у світі – що цьому посприяло
У своєму щоденнику Хьюз визначив три головні цілі: стати найкращим гравцем у гольф, найкращим льотчиком і продюсером фільмів. Саме останні дві принесли йому славу та багатство.
Робота, зустрічі, поїздки на природу – відтепер не треба обирати між представницькою зовнішністю та потужністю, адже зі Škoda Kodiaq ви обираєте все це плюс найважливіше – комфорт та безпеку для кожного члена вашої родини. Цей флагманський кросовер поєднав найсучасніші системи допомоги водію, високу потужність та ретельно продуманий інтер'єр. Модель оснащена LED-фарами, системою Side Assist та повним приводом, аби без перешкод прокладати собі та близьким дорогу туди, де на вас чекають нові відкриття.
Хьюз почав свій бізнес, успадкувавши невелику компанію свого батька, що займалася виробництвом обладнання для нафтогазової промисловості.
Цікаво! З часом він перетворив цей бізнес на велику імперію. Він також був захоплений технікою й у молодості винайшов кілька інноваційних пристроїв, серед яких – мотовелосипед і радіопередавач.
Доходи з кіноіндустрії
Хьюз здобув успіх у кінематографі, придбавши продюсерську компанію і випустивши кілька відомих фільмів.
Почавши з придбання продюсерської компанії Caddo Films, він продюсував низку фільмів.
Зауважте! Уже друга картина "Грають всі" окупила вкладені кошти. Третій фільм, "Два аравійських лицаря", отримав "Оскара" за найкращу режисуру, а "Обличчя зі шрамом" стало класикою жанру гангстерського кіно.
У 1960-х роках Хьюз переїхав до Лас-Вегаса, де почав скуповувати готелі, казино та інші підприємства. Його вплив у місті був настільки великим, що він контролював третину доходів Лас-Вегаса.
Скільки грошей мав Хьюз
До середини 1960-х років його статки оцінювалися в понад 1 мільярд доларів, що зробило його одним із найбагатших людей у світі на той час.
Зауважте! Хоча точна оцінка його статків у різні періоди життя залишається складною, його багатство суттєво перевищувало мільярд доларів завдяки його численним успішним інвестиціям.
Після смерті Хьюза у 1976 році його статки оцінювалися приблизно в 1,5–2 мільярди доларів. Проте через відсутність заповіту та численні судові справи щодо спадщини значна частина його статків була втрачена або розподілена між різними претендентами.