Зазначається, що запуск таїландського заводу запланований вже на 2024 рік. Очікується, що потужності дозволять BYD експортувати близько 140 тисяч електромобілів щороку.

Читайте також Як працюють мультивалютний сервіс GEO Pay та платформа WhiteBit

Конкурент Tesla відкриє новий завод у Таїланді

Китайська BYD підписала договір з таїландським промисловим виробником WHA Group про покупку 96 гектарів землі у східній провінції країни під назвою Районг. Там виробник електрокарів планує збудувати новий завод, який запрацює вже у 2024 році.

Вартість проєкту будівництва становить 17,9 мільярда бат, що рівноцінно близько 491,5 мільйона доларів. Розміщення потужностей Рада з інвестицій Таїланду погодила ще у серпні. Зазначається, що найбільший китайський виробник електромобілів планує продавати 10 тисяч автівок на рік на внутрішньому ринку, а близько 140 тисяч – експортувати з Таїланду до країн Південно-Східної Азії та Європи.

До речі У Токіо відкрили перший український ресторан: там працюють біженці – фото закладу

Додамо, що цей завод стане вже 30-м у переліку активів BYD, які розташовуються, зокрема, у США, Бразилії та Індії. За заявою менеджера з продажів компанії в Азійсько-Тихоокеанському регіоні Лю Сюеляна, у Таїланді BYD виготовлятиме не лише електромобілі, але, ймовірно, акумулятори та комплектуючі, – залежно від попиту.

Нагадаємо, що за результатами першого півріччя 2022 року, BYD обігнала за показниками продажів передового виробника електромобілів Tesla. Так, на китайську компанію припало 15% продажів електрокарів по всьому світу, а на компанію Ілона Маска – 14%.