Восьмизначна угода
На тлі численних пропозицій кіновиробників щодо нових проєктів, пітчинг Рінша у 2018 році виявився успішним. Він запропонував проєкт науково-фантастичного серіалу «Завоювання» про штучних людей.
Читайте також Бізнес отримав перший мільйон за працевлаштування людей з інвалідністю
Спершу Рінш мав укласти угоду з Amazon, але перш ніж її оформили письмово, втрутився Netflix. Компанія виділила на серіал 61,2 мільйона доларів.
Куди Рінш подів кошти
Замість старту виробництва серіалу режисер почав розтрачати виділені йому кошти на інші потреби:
- У 2020 році він використав 10,5 мільйона доларів для гри на фондовому ринку і зрештою втратив на торгівлі 5,9 мільйона доларів. Потім режисер зацікавився крипторинком.
- У травні 2021 року він купив монети Dogecoin на 4 мільйони доларів на біржі Kraken і заробив майже 27 мільйонів доларів.
- Ще 8,7 мільйона доларів він витратив на купівлю автомобілів, зокрема Ferrari й п’ять Rolls-Royce, та дизайнерських меблів і годинників.
Під час майбутніх свідчень Рінш заявив, що ці товари були реквізитом для серіалу і тому він заплатив за них грошима Netflix.
Проєкт з містером Ріншем обернувся дорогим фіаско, мікрокосмом ери марнотратства, яку голлівудські студії зараз намагаються закінчити. Netflix витратив понад 55 мільйонів доларів на шоу пана Рінша та дав йому майже повну бюджетну та творчу свободу, але так і не отримав жодного завершеного епізоду,
— пише The New York Times.
Чи вийде серіал
Netflix досі не отримав жодного епізоду від режисера. За словами представника платформи стрімінгу Томаса Черіана, серіал наразі вважається скасованим, оскільки "зрозуміло, що пан Рінш не мав наміру завершити проєкт, до якого згодився".
Зараз режисер і Netflix перебувають у конфіденційному арбітражному процесі. Сам Рінш, який почав цей процес, стверджує, що компанія повинна йому щонайменше 14 мільйонів доларів відшкодування за порушення контракту.