У листопаді 2021 року частки обох бізнесменів оцінювали в 4 мільярди доларів, а зараз – 2,2 мільярда доларів. Ще рік тому Шевченко та Литвин посідали 728-му сходинку, а зараз на 1322-му та 1333-му місцях відповідно.

Читайте також Резервне копіювання та відновлення: як вберегтися від втрати даних

Приводом для переоцінки статків мільярдерів стали нові дані з українських реєстрів про те, що жоден з акціонерів Grammarly не володіє часткою понад 25%.

Зауважте, що співзасновники першого єдинорога з українським корінням стали доларовими мільярдерами в листопаді 2021 року, коли оцінка Grammarly злетіла до 13 мільярдів доларів. Частки Шевченка й Литвина на той час були оцінені у щонайменше 4 мільярдів доларів кожна.

Згідно з даними Pitchbook, близько 22% Grammarly належить інвесторам, які брали участь у двох раундах фінансування у 2019 та 2021 роках. Відповідно Литвину й Шевченку у листопаді 2021 року, за оцінками Forbes, належало майже по 35% капіталу.

Що відомо про Grammarly

  • Українська онлайн-платформа на основі штучного інтелекту для допомоги у спілкуванні англійською мовою, котра була запущена у 2009 році.
  • Grammarly підвищує якість письмового спілкування, пропонуючи рекомендації щодо правильності (граматика та механіки письма), чіткості (стислість та зрозумілість), захопливості (словниковий запас та розмаїття) та тону повідомлення (формальність, ввічливість і впевненість).
  • Має представництва у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку, Ванкувері та Берліні.