Заява Криклія щодо подій у потязі Маріуполь – Київ

Інцидент міністр прокоментував у фейсбуці. Він наголосив, що світ поглинає чергова хвиля насильства, тому необхідно цьому швидко протидіяти. Зокрема, в Україні нещодавно дали про себе знати полтавський і луцький терористи.

До теми Чоловік у трусах напав на жінку з дитиною та хотів зґвалтувати в потязі Маріуполь – Київ

"В вже сьогодні маємо нову важку історію, цього разу на Укрзалізниці. Хворий збоченець намагався у нічному потягу Маріуполь-Київ скоїти жахливе з Анастасією Луговою в присутності її сина. Вона сміливо дала відсіч, але це їй коштувало фізичних і психічних травм. На злочинця на зупинці в Києві вже чекали поліцейські", – зазначив Криклій.

Очільник Мінінфраструктури наголосив, що таким історіям – не місце на Укразалізниці.

Наша залізниця має бути безпечною для пасажирів і працівників. Гадаю, саме час розглянути можливість повернення поліції охорони до патрулювання у нічних потягах. І було б точно не зайвим забезпечити газовими балончиками (або шокерами) провідників, хворі збоченці мають бачити життя в інших кольорах,
– заявив Криклій.

Зауважимо, після цього випадку в Укразалізниці також наголосили, що необхідно терміново повертати у потяги далекого сполучення поліцію. Ті, зі свого боку, забезпечать повну безпеку пасажирів.

Ще один гучний випадок на залізниці Літній душ: пасажирів потяга Апостолове – Херсон залило водою під час зливи – відео

Коротко про побиття та спробу зґвалтування жінки в потязі

  • Зловмисник сам зайшов у купе до Анастасії Лугової, коли вона спала разом із сином. Водночас чоловік був у одних трусах.
  • Опісля він побив жінку та почав до неї домагатися.
  • Зрештою вони зайшли до його купе, і там жінка побачила ніж. Тому подумала, що для нього не буде складно ще і її вбити.
  • Дитину ж Анастасія залишила у своєму купе. Коли ж хлопчик почав плакати, потерпіла вирішила цей момент використати, аби все розповісти провідниці.
  • У підсумку залізничники затримали чоловіка та не відпускали його впродовж 3 годин, поки потяг не прибув до Києва.
  • На станції у столиці зловмисника передали правоохоронцям.
  • За словами заступника очільника МВС Антона Геращенка, готують підозру за двома статтями – про завдання тілесних ушкоджень середньої тяжкості та про спробу зґвалтування.
  • Водночас поліція та прокуратура проситимуть суддю вибрати запобіжний захід у вигляді арешту без права виходу під заставу.
  • Ім’я чоловіка – Віталій Рудзько. Раніше його засуджували тричі.