Якщо підприємство працює як відлагоджений механізм, де кожен працівник досконало розуміє свої обов'язки та ідеально їх виконує, а прибутки невпинно ростуть – керівництво винагороджує колектив підвищенням зарплатні.

Майже все як про Верховну Раду, де депутати "організовано" ходять на роботу і "самовіддано" працюють у залі під куполом. То чому б не підняти тобі зарплату. Тим паче, що зарплатню депутатові може підвищити сам депутат.

Читайте також: У них п’ятниця: журналісти показали порожній зал Верховної Ради

Відтак з 1 листопада грошова винагорода у нардепа зросте у півтора рази і складе близько 36 тисяч гривень. Тоді як два роки тому починали зі шести.

Про шестикратне збільшення зарплатні інші бюджетники можуть лише мріяти. Але в цьому є певна "логіка". Вчителі, скажімо, харчуються в дешевих шкільних їдальнях. Та й тих самих лікарів держава забезпечує халатами, рукавицями. Тоді як депутати одяг самі купують. Інколи бідолахи навіть на засіданні колготи вибирають.

Зрештою поліцейським, разом з військовими, також менше потрібно. Їхня робота, хоч і небезпечна, але не може зрівнятися з депутатською.

Ну і прем'єра потішили. Тепер ніхто не скаже, що Гройсман обіцянок не дотримує. Правда, покращення випало лише на одного мешканця на 100 тисяч жителів країни. Тобто якраз 450 осіб.

Читайте також: Хто з депутатів проголосував за суттєве збільшення своїх зарплат – поіменний список

Повний випуск програми "Вєсті.UA" дивіться за посиланням.