Про це повідомив Олексій Сухачов, директор ДБР. Він підкреслив, що відомство негайно відреагувало на спроби фальсифікації резонансного кримінального провадження.

Читайте також Журналісти оприлюднили відео кортежу Ярославського після ДТП

Чому кажуть про спробу фальсифікації справи

Зранку після смертельної ДТП у поліцію прийшов чоловік, який працює в компанії Ярославського. Він заявив, що був водієм автомобіля з кортежу бізнесмена й скоїв злочин. До прокуратури подали підозру на цю людину. Втім, згодом правоохоронці з'ясували, що його і взагалі могло не бути на місці аварії. Через це вже звільнили голову поліції Харківщини.

Генпрокурорка Ірина Венедіктова заявила, що чоловік, який зізнався у скоєнні злочину, бреше. Мовляв, таку ж думку поділяють поліцейські та прокурори. Тепер ця справа – на її особистому контролі.

Прізвища не мають значення, – директор ДБР

Сухачов наголосив, що усі розслідування мають здійснюватися об'єктивно та неупереджено. Мовляв, виключень бути не повинно – попри прізвища, гроші, попередні здобутки чи посади. "Бюро завжди діяло, керуючись принципами верховенства права і не "призначало" винних, навіть через суспільний тиск", – запевнив він.

Усі провадження будуть ретельно розслідувані. Справжні винуватці будуть притягнуті до відповідальності,
– підкреслив очільник ДБР.

ДТП з кортежем Ярославського: що відомо

  • Ввечері 9 лютого автомобіль, який рухався у бік Харкова, скоїв наїзд на пішохода. Від отриманих травм той загинув на місці.
  • ЗМІ одразу ж повідомили, що поблизу виявили номери авто з кортежу президента "Металіста" Олександра Ярославського.
  • Після ДТП винуватець не зупинився й втік. Зранку водій підприємства Ярославського прийшов і заявив, що це він був за кермом.
  • Поліція підготувала йому підозру за статтями про порушення правил безпеки дорожнього руху, а також залишення в небезпеці.
  • З'ясувалось, що у момент ДТП він перебував в іншому місці. Водночас ЗМІ пишуть, що бізнесмен часто сам водить авто.