Міністр закордонних справ Міхай Попшой сказав, що його країну обнадіює ця декларація. Придністров'я фактично не підконтрольне Молдові з 1992 року, і за цей час там назбиралося приблизно 1700 російських військових.
Дивіться також Загроза зберігається вже років з 30, – Тхорик розповів про дії Росії щодо Молдови
Населення Молдови не підтримує вступ в НАТО
Заклик вивести російські війська із Молдови Міхай Попшой назвав "важливим повідомленням".
Ми раді бачити згадку про Молдову, а також визнання ... позитивних зусиль, які ми робимо для реформування, а також заклик до виведення російських військ з Республіки Молдова, що є дуже важливим повідомленням,
– сказав він на полях саміту.
Попшой радіє, що попри те, що "завжди є місце для вдосконалення", питання Молдови було на порядку денному, і країна "отримала чудову підтримку за останні кілька років".
Він також додав, що в Молдові обговорюють вступ країни у НАТО, але "не потрібно далеко дивитися", щоб зрозуміти усі ризики.
Водночас значна частина громадян Молдови не підтримує вступу до Альянсу, а виступає за нейтралітет, адже вважає, що він забезпечує безпеку в країні. За словами Попшоя, це "сумнівна теза у світлі історичного досвіду", але, зважаючи на демократію, країна мусить "підкорятися волі більшості".