Про це на своїй сторінці у Twitter написала представник Держдепу Хізер Нойерт.

Читайте також: Опублікований список імен українських політичних в’язнів Росії

Російська окупаційна влада в Криму повинна звільнити політичного в'язня Володимира Балуха, який голодує вже протягом 43 днів. Неприйнятно, що Росія робить висновок громадянина України за вивішування українського прапора в Криму і відмовляє йому в медичному обслуговуванні,
– наголосила представник Держдепу.

Раніше український омбудсмен Людмила Денисова звернулася до російської колеги Тетяни Москалькової з проханням про сприяння в наданні необхідної медичної допомоги активісту Володимиру Балуху, який перебуває у слідчому ізоляторі на території окупованого Криму і з 19 березня відмовляється приймати їжу.

Нагадаємо, українського активіста Володимира Балуха ФСБ Росії затримала 8 грудня 2016 року. Після анексії півострова на своєму будинку у селі Серебрянка він вивісив український прапор та табличку "вулиця Героїв Небесної сотні" та відмовився від російського паспорта.

Окупаційна влада звинуватила його у зберіганні набоїв та вибухівки, які нібито виявили у нього під час одного з обшуків. Чоловік неодноразово наполягав, що боєприпаси йому підкинули, щоб помститись за принципову проукраїнську позицію. 16 січня в окупованому Криму активіста Володимира Балуха засудили до 3 років і 7 місяців ув'язнення у колонії-поселенні.

19 березня він оголосив безстрокове голодування.