Інцидент стався біля ТРЦ "Дафі" 21 листопада. Кур'єр, ймовірно, стріляв у повітря, або навмисно повз чоловіка. Адже внаслідок конфлікту ніхто не постраждав.

У поліції повідомили, що за фактом суперечки відкрили кримінальне провадження за статтею "хуліганство". Однак там точно не підтвердили, з якої компанії був кур'єр.

Зверніть увагу Через зауваження про паркування: у Львові кур'єр Glovo побив чоловіка

Сутичка кур'єра з клієнтом

Між чоловіком та кур'єром з якоїсь причини виник конфлікт. Під час суперечки незадоволений клієнт кинувся з ножем на працівника Glovo. Захищаючись, він двічі вистрілив зі стартового пістолета і втік.

Чоловік із ножем сховався за машиною кур'єра і порізав шини. У цей час повз проїжджав екіпаж патрульних. Побачивши місцевого жителя, поліцейські дізналися від нього про бійку. Нападник розповів, що винуватцем сутички став кур'єр. Він начебто з невідомих причин почав стріляти з пістолета.

Glovo Доставка Конфлікт кримінал Дніпро
Кур'єр Glovo відстрілювався від клієнта / Фото "Дніпра Оперативного"

Пізніше співробітник Glovo звернувся до поліції та розповів про те, що сталося. На прохання патрульних він повернувся на місце події.

Поліцейським кур'єр повідомив, що почав стріляти після того, як клієнт напав на нього із ножем. В обох чоловіків забрали пістолет та ніж. Деталі події з'ясовуватимуть слідчі.

Компанія уже покарала кур'єра

Згодом цей інцидент прокоментували у компанії Glovo. Там заявили, що вважають недопустимою таку поведінку свого співробітника. Через це його вже відключили від платформи без можливості відновлення.

Також представники компанії сказали, що готові співпрацювати з правоохоронцями. Мовляв, можуть надати всю необхідну інформацію. Проте також зазначили, що слідчі поки до них не зверталися