Таку думку в коментарі 24 каналу висловив керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Чудовський і партнери" Ігор Чудовський.
Буде острівець комуністичної спадщини в самому центрі України. Для кризової економіки України відстрочка в перейменуванні заощадить мільйони гривень,
– зауважив юрист.
На думку Чудовського, питання перейменування Дніпропетровщини буде вноситися знову до порядку денного ВРУ, оскільки "річка Дніпро не пересохне, а тому підстави перейменування завжди будуть актуальні для Верховної Ради будь-яких скликань".
Нагадаємо, 20 листопада ВР прийняла рішення про перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку. На порядку денному стояло також питання про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, але в ньому законодавці не дійшли одностайності. Відповідні зміни назв областей відбуваються в рамках закону про декомунізацію: у 2016 році Рада перейменувала обласні центри Дніпропетровськ і Кіровоград на Дніпро та Кропивницький відповідно.
Що таке закон про декомунізацію? 9 квітня 2015 року Верховна Рада України підтримала внесений Кабінетом Міністрів законопроект про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів, а також заборонила їх пропаганду та символіку.
Однією з головних позицій закону є визнання комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років в Україні злочинним і таким, що проводив політику державного терору. Відповідно до закону, пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів і їх символіки "визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв комуністичного тоталітарного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму та забороняється".
Після того, як закон набув чинності, в Україні почали перейменовувати вулиці та міста із "радянським корінням".