Про це сказав колишній заступник начальника Генштабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант запасу, кандидат військових наук, доктор технічних наук, професор Ігор Романенко "Главреду".

Читайте також: Трамп може зустрітися з Путіним: про що говоритимуть

Очільник Кремля буде намагатися провести якомога більше проросійськи налаштованих депутатів у Верховну Раду. Якщо в українській державі щось піде не так, то він залишає за собою можливість застосувати ті сили, які підготовлені,

Зараз, на мій погляд, Путін вважає, що більш ефективно і менш затратно реалізувати власні амбіції щодо України, діючи в межах нашої країни, зокрема, дестабілізуючи ситуацію в Україні, використовуючи два виборчих процеси (президентський та парламентський) у своїх інтересах, піднявши "п'яту колону" і свою агентуру,
— зазначив експерт.

На його думку, російський лідер і надалі зосередиться на цьому. "Діяти широкомасштабно він поки не схильний, щоб його розпочати, Росії необхідно близько 240 тисяч військовослужбовців. Щоб належним чином підготувати особовий склад, періодично проводяться навчання", — вважає професор.

"Однак це не привід розслаблятися, тому що попутно Путін буде готуватися і до інших варіантів дій, він буде готувати свої збройні сили по-сучасному, в межах можливостей Росії. Ми це бачимо і так: він готує озброєння, навчає російські війська, проводить широкомасштабні навчання", — додав він.

Кандидат військових наук зазначив, що такі навчання проводилися Росією і в цьому році, і в минулому. "Якісь дії відпрацьовуються у Сирії, якісь сили (війська) заводяться в Білорусь. Так що підготовка йде. Просто на даний момент, враховуючи економічні і фінансові ресурси Росії, Кремль усе ж віддає перевагу досягнення своїх політичних цілей шляхом...", — вважає генерал.

Нагадаємо, доля росіян, які довіряють президенту країни Володимиру Путіну, становить 39%, що вдвічі менше, тоді як ще в червні 2018 року цей показник становив 48%. У листопаді минулого року Путіну довіряло 59%.