У матеріалі 24 каналу розповідаємо про безстрокові контракти, їх переваги та можливості взяти участь у фестивалі з призовим фондом в 500 тисяч USDC.

Актуально Криптовалюти – це перспективи: яка нова опція заслуговує на особливу увагу

Що таке безстрокові контракти

Безстроковий контракт – це особливий тип ф’ючерсних контрактів, який відрізняється від звичайних тим, що не має дати завершення. Тобто це угода про покупку або продаж активу за заздалегідь визначеною ціною у майбутньому.

Безстрокові контракти – це популярний торговий продукт, який часто використовують для диверсифікації. Вони підходять для нестабільного ринку. Тобто, коли ринок відчутно росте або падає, безстрокові контракти допомагають максимально використовувати ринок.

Криптобіржа Bybit запускає безстрокові контракти USDC. З цієї нагоди платформа підготувала три події з призовим фондом у розмірі 500 000 USDC і ще бонуси на 1000 USDC.

Подія 1. Знижки за депозит USDC

Інвестор, який внесе USDC на спотовий чи деривативний акаунт, отримає до 40% знижкою на комісії тейкера. Розмір знижки залежить від розміру внесеного депозиту.

Внести депозит можна двома способами:

 • Безпосередньо внести депозит в USDC на спотовий акаунт і переказати на свій деривативний акаунт USDC.
 • Внести USDT на спотовий акаунт, конвертувати в USDC, а потім переказати USDC на деривативний акаунт USDC.

Подія 2. Нагорода за торговий обсяг USDC

Інвестори можуть отримати частку від призового фонду в 500 000 USDC за торгівлю такими безстроковими USDC контрактами:

 • BTC-PERP;
 • ETH-PERP;
 • SOL-PERP;
 • GMT-PERP;
 • ADA-PERP;
 • AVAX-PERP;
 • XRP-PERP.

Зробити це можна за посиланням.

Подія 3. Зробіть ретвіт, залучайте друзів і торгуйте

Крім цього, криптобіржа дає шанс виграти бонуси на 1000 USDC. Для цього потрібно розказати друзям у соцмережах про переваги USDC. А зробити це дуже просто:

 1. Надішліть ваш Bybit UID через Google-форму.
 2. Підпишіться на @BybitUkraine у твітері.
 3. Зробіть ретвіт і тегніть 3 друзів під постом про Фестиваль USDC.
 4. Торгуйте будь-яким обсягом за безстроковими контрактами BTC-PERP, ETH-PERP, SOL-PERP, GMT-PERP, ADA-PERP, AVAX-PERP, XRP-PERP.

Бонуси отримають перші 100 трейдерів, які виконаються всі наведені вище завдання.

Фестиваль з трьома подіями триватиме до 30 серпня. Тож не гайте часу. Якщо ви вже працюєте з криптовалютою, то чому б не отримати бонус за це? А якщо ви новачок, то можливо, зараз саме час долучитися до спільноти криптотрейдерів. До речі, спільнота Bybit налічує понад 3 мільйони криптотрейдерів у всьому світі. Активно розростається її україномовна частина.