Чому потрібна допомога бота

На ринок цифрових активів впливає низка факторів: від макроекономічної ситуації (інфляція, облікові ставки) до рішень окремих урядів. До того ж ринок цифрових активів не має вихідних на відміну від традиційних ринків акцій.

Актуально Стартує турнір для криптотрейдерів з призовим фондом 8 мільйонів доларів: як взяти участь

Тож, щоб бути справді ефективним трейдером самотужки, потрібно приділяти дуже багато часу. Це не підходить людям, які поєднують трейдинг з іншою роботою. Але для них, а також всіх, хто хоче перестрахуватися, є спеціальний бот. Про нього 24 каналу розповіли фахівці криптобіржі Bybit, які напередодні запустили бота на своїй платформі.

Як працює бот

Торговий grid-бот можна використовувати для автоматичного виставлення ордерів на купівлю та продаж, а також зміни розміру інвестицій.

Ця система добре зарекомендувала себе в умовах низької волатильності, оскільки виставляє ордери на покупку при зниженні ціни, а ордери на продаж - при підвищенні ціни. Таким чином, вона забезпечує отримання прибутку щоразу, коли ціна продажу перевищує ціну покупки, та позбавляє необхідності передбачати рух ринку.

Функціонал бота заснований на принципі покупки за низькою ціною, продажу за високою ціною та заробітку на різниці цін. Такий підхід визнаний найефективнішим та максимально підходящим для ринків із регулярним коливанням цін,
– пояснюють фахівці Bybit.

Як це працює:

  • Bybit надає смартпараметри на основі штучного інтелекту для кожної торгової пари в боті.
  • Ці параметри розробляються та обслуговуються аналітиками для створення максимальної прибутковості для користувачів.
  • Після того, як користувач налаштує торговий бот і почне заробляти, він зможе поділитися своєю стратегією в один клік з іншим трейдером.

Бот довів свою ефективність

Криптобіржа Bybit запускає вже перевірений продукт, ефективність якого на собі перевірили низка інших трейдерів.

Бен Чжоу

Співзасновник і CEO Bybit

Grid-трейдинг не є якоюсь новою технологією — і вже встиг зарекомендувати себе як надійний і прибутковий торговельний інструмент, який особливо підходить для волатильного ринку криптовалют. Команда Bybit постійно вивчає продукти та послуги, здатні допомогти нашим користувачам впевнено заробляти на зростаючих ринках, а також на класі цифрових активів, що розвивається. Ми переконані, що наші користувачі з таким самим захопленням сприймуть новину про grid-трейдинг, з яким ми запускаємо цю функцію.

Що відомо про Bybit

Bybit – це криптобіржа, яка демонструє один з найвищих темпів росту у світі. Вже понад 3 мільйони користувачів купують, продають криптовалюту та торгують популярними монетами за різними типами контрактів разом з Bybit.

Перевага Bybit у високій ліквідності та низькому спреду завдяки великій кількості активних користувачів. Ліквідність – це основний параметр, за яким варто оцінювати будь-яку біржу. Зокрема, платформа для торгівлі деривативами на Bybit є однією з найкращих у світі за цим параметром.

Bybit підтримує коректну роботу своєї платформи протягом майже всього року, без перевантаження та простоїв, завдяки торговому двигуну з потужністю 100 000 транзакцій на секунду.

Трейдери можуть управляти ризиками та захищати себе від надмірних збитків завдяки багатошаровим протоколам ліквідації, які гарантують безпеку та справедливість кожної угоди на Bybit. Продукти Bybit для приватних осіб та підтримка клієнтів знижують поріг входу в криптотрейдинг для нових користувачів з усього світу.