Соціальні мережі вже давно стали частиною повсякденного життя. Ми ділимося своїми успіхами та проблемами, радостями та смутком, просимо про пораду та ділимося власним досвідом.

Цікаво Бот мрії: як штучний інтелект допомагає в інвестиціях

Інвестори також є активною частиною соціального життя онлайн, адже в сучасному світі фінансів дуже важливою є приналежність до спільноти. Разом з іншими інвесторами ви вчитеся на помилках, почерпаєте нові стратегії, підтримуєте та надихаєте одне одного.

Лише тепер у вас є можливість отримати бонус за свою активність у соцмережах. Про це 24 каналу розповіли фахівці криптобіржі Bybit.

Як отримати бонус до 1000 доларів

Винагороду можуть отримати користувачі платформи для P2P від Bybit, якщо скористаються спеціальною пропозицією до 7 липня. Все, що потрібно зробити, - це виставити фото, відео чи інший контент у своїй соцмережі.

Покажи свою історію стосунків із нашою P2P платформою та стань одним із найкращих креативних трейдерів,
– йдеться у пропозиції від Bybit.

Як це зробити: інструкція

  1. У будь-якому творчому форматі покажіть, як ви використовуєте платформу Bybit P2P. Це може бути селфі, відео, фото, пісня, публікація тощо.
  2. Опублікуйте пост із цим P2P-контентом у своєму акаунті в соцмережах з хештегом #покажиBybitторгуйP2P, відмітивши україномовний акаунт Bybit.
  3. Заповніть форму з підтвердженням своєї участі в акції.
  4. Поділіться своєю творчістю в україномовному Ком'юніті Bybit у коментарі під постом цієї промоакції. Це не обов’язково, але такий крок збільшить ваші шанси бути поміченим.

Який бонус можна отримати

20 переможців розділять між собою 5 000 USDT (це стейблкойн, така сума відповідає 5 тисячам доларів).

Порада, як збільшити шанс на перемогу

Додайте своє P2P-реферальне посилання на свій пост для цього промо, і ви зможете отримати спеціальну винагороду за кожного друга, якого ви успішно приведете до Bybit. Це також збільшить шанси на перемогу. Детальніше про реферальну P2P-програму — тут.

Як визначать переможця

Переможця, якого оголосять протягом тижня після завершення акції, визначить команда Bybit. Позиція в рейтингу переможців залежатиме від креативності та популярності контенту (в тому числі кількість вподобайок, коментарів та поширень на момент підбиття підсумків), а також кількості запрошених, залучених за реферальним посиланням.

У Bybit наголошують, що накрутити вподобайки чи коментарі ботами – не вийде. Це вважатиметься порушенням, і такі учасники не братимуть участі.

Ми розуміємо, що в порівнянні з текстовими постами та зображеннями, відеоролики складніші в створенні, тому їхні автори матимуть явну перевагу при розподілі призів,
– наголосили в Bybit.