Світ все більше переходить у цифру. Банки випускають криптовалютні картки, уряди держав легалізують криптовалюти, а деякі навіть роблять їх офіційним платіжним засобом.

Зверніть увагу Вбереже час, гроші і нерви: чому інвестору потрібен бот

У світі криптовалют вже давно можна віднайти всі ті ж послуги, що пропонують традиційні банки – пересилання коштів, оплата товарів, депозити та кредити. За своєю суттю ці послуги схожі, але на практиці мають низку відмінностей.

Традиційні кредити vs криптовалютні

Головний недолік криптовалютних кредитів порівняно з традиційними – це висока волатильність. Якщо монета впаде в ціні, то доведеться віддати більше. Але, по-перше, часто це навпаки грає на руку клієнту, адже монета може вирости. А, по-друге, у криптосвіті є стейблкойні, ціна яких прикріплена до фіатних валют, наприклад, до долара. Тому фактор волатильності можна нівелювати.

Другим недоліком криптовалютних кредитів є кіберзлочинність, адже криптокредитори не підпадають під такий рівень контролю, як традиційні банки. Тому, у разі втрати коштів через порушення безпеки можна втратити все. Але і цей ризик можна нівелювати, обравши біржу з хорошою репутацією.

У всьому іншому криптовалютні кредити переважають над традиційними. Якщо коротко, то криптовалютні кредити надають миттєвий доступ до коштів за низькими відсотковими ставками без перевірки кредитоспроможності.

У кожної криптобіржі свої умови. Журналісти 24 каналу з’ясували, як взяти криптовалютний кредит на глобальній криптобіржі Bybit.

Як правило, сума криптовалютної позики визначається як частка від криптовалюти, яку ви надаєте в заставу. Цей показник відомий як співвідношення позики до заставної вартості (LTV, loan-to-value).

Взявши в позику актив, клієнт повинен повернути його протягом строку позики, який може становити від 7 до 180 днів. Щойно клієнт повністю погашає суму позики, йому повертається його криптовалюта.

Bybit пишається своїм статусом найнадійнішої та найбезпечнішої криптовалютної біржі у світі. Ми постійно інвестуємо у вдосконалення стандартів безпеки, зокрема в забезпечення захисту коштів користувачів у холодних гаманцях HD, шифрування даних і контроль підозрілої активності на платформі,
– зазначили фахівці Bybit.

Переваги сервісу позик Bybit

 • Швидкість і гнучкість: можна миттєво отримати позику з гнучкими умовами погашення від 7 до 180 днів.
 • Дострокове погашення: можна будь-якої миті погасити позику до настання строку оплати без штрафних санкцій. У разі повернення суми позики криптобіржа стягує відсотки лише за фактичну кількість годин користування нею.
 • Високе співвідношення суми позики до заставної вартості: у криптопозиках Bybit передбачено високий показник LTV порівняно з іншими платформами. У Bybit можна взяти позику суму, що складає до 100% вартості ваших криптоактивів.
 • Низькі відсоткові ставки: відсоткові ставки на криптопозики Bybit нижчі порівняно з іншими платформами – погодинна відсоткова ставка на рівні від 0,0002%.
 • Можливість використання там, де потрібно: позикові кошти можна використати де завгодно в екосистемі Bybit, у тому числі для укладення угод або користування такими сервісами Bybit, як спотова торгівля, торгівля деривативами та стейкінг у продукти Earn. Крім того, можна вивести позикові кошти й користуватися ними за межами Bybit.

Як використати криптопозику

Криптоактиви, взяті під позику, можна використати як завгодно:

 • Завдяки коштам від криптопозики можна знизити ризик під час торгівлі з кредитним плечем за рахунок збільшення доступної маржі.
 • Також завдяки позиці можна збільшити свої депозитні вклади у продукти Bybit Earn або отримати безкоштовні токени, передавши на стейкінг у проєктах Launchpool.
 • Позику можна взяти навіть для того, щоб надати позику іншим через протоколи DeFi для отримання високого доходу зі ставками, які можуть сягати до 100% у річному вимірі.

Як подати заявку на криптопозику на Bybit

Щоб отримати позику в криптовалюті, ви повинні мати у власності криптовалюти, які Bybit приймає в заставу. У відповідній статті FAQ можна дізнатися перелік прийнятних монет. А далі потрібно здійснити кілька простих кроків:

 1. Подання заявки на позику
 2. Просто перейдіть на сторінку криптопозик.
 3. Виберіть монету позики, а також монету, яку ви хочете надати в заставу.
 4. Потім введіть суму позики. Сума застави розраховується автоматично.
 5. Виберіть строк позики, прийміть умови Договору про надання послуг і натисніть "Отримати позику".
 6. На останньому етапі підтвердьте дані, натиснувши "Так". Усе готово!