Американський долар зараз рекордно зростає – його індекс піднявся до 20-річного максимуму. Цікаво, що є криптовалюти, які прив’язані до фіатних валют, найчастіше саме до долара США. Це USDT, USDC, BUSD, DAI тощо. Тобто їхня ціна завжди становить 1 долар.

Актуально Креативні трейдери: як отримати мерч за ідею

Чому інвестору потрібні стейблкойни

Найбільшим за ринковою капіталізацією стейблкойном є Tether або USDT. У ньому зараз близько 66 мільярдів доларів, за даними CoinMarketCap. Фахівці криптобіржі Bybit розповіли 24 каналу про переваги стейблкойна та як його отримати.

Кожен інвестор повинен мати на своєму криптогаманці стейблкойни. Це не лише надійна інвестиція, але також важливий інструмент. За USDT можна купувати інші криптовалюти. Часто саме з цією криптовалютою доступні депозити, бівалютні інвестиції та інші різні можливості на біржі. USDT у світі криптовалют - це як долар на глобальному ринку.

Зараз саме ідеальний час, щоб додати стейблкойн у свій криптогаманець, адже криптобіржа Bybit 15 липня запустила акцію Bybit Express, в рамках якої роздає купони на суму 50 тисяч USDT. Їх можна отримати за купівлю USDT за допомогою картки. Акція триватиме до 29 липня.

Найкраще те, що ці купони можна використовувати для компенсації комісій за торгівлю безстроковими контрактами USDT від Bybit,
– наголосили фахівці криптобіржі.

Як отримати купони

Отримати купони зможуть як нові користувачі на криптобіржі Bybit, так і постійні:

  • Новенькі, які куплять свої перші USDT, отримають купон на 10% від суми транзакції. Але сума купона не буде більшою, ніж 30 USDT.
  • Постійні користувачі, які придбають USDT, отримають купон на 5% від суми транзакції, але не більше ніж 20 USDT.