В той же час, за ці ж гроші, а то й навіть дешевше, можна придбати заміський будинок. Наприклад, дерев'яний з дикого зрубу або клеєного брусу коштує в середньому 13-14 тисяч гривень за метр. Він екологічний, зведений за сучасними технологіями.
Просторі приміщення без додаткових опор, колон, ніяких штукатурок, ніяких мокрих робіт – це дуже швидко і не витратно. Економічна доцільність в такій будівлі дуже висока. А ще швидкість їхнього будування та екологічність,
– зауважила представниця будівельної компанії Валентина Мельченко.
Такі будинки зазвичай зводять в стилі хуф-хаус, або фахверк, тобто значну площу тут займають вікна. При цьому, за словами виробників, тепловтрати мінімальні, адже використовують спеціальні енергоефективні склопакети. Приблизно за таку ж вартість можна придбати і оригінальний сферичний будинок. Така форма дозволяє зекономити майже третину матеріалів, стверджують фахівці. До того ж, можна ще й заощадити на опаленні.
Читайте також: Чому українці змушені купувати авто з "секонд-хенду"
Для тих же, хто не хоче витрачатися на зведення капітального будинку, пропонують його мобільний варіант. За лічені місяці його збирають на підприємстві і встановлюють готову конструкції на визначеній ділянці.
Будинок встановлюється протягом одного дня. Відтоді він повністю готовий до проживання,
– зазначив представник будівельної компанії Костянтин Оносов.
Такі будинки, хоча й невеличкі ззовні, але доволі просторі зсередини. Наприклад, в майже 50 квадратах вмістились гостьова кімната, кухня, спальня та санвузол. Отже, завдяки розмаїттю будівельних технологій, українці можуть придбати оригінальне помешкання майже на третину дешевше за квартиру в новобудові.