У матеріалі 24 каналу розповідаємо, як підготуватися до своєї першої інвестиції у світі цифрових активів.

Актуально Незамінна платформа: як торгувати криптовалютою ефективно

Подолати бар’єр

Опитування NORC 2021 року показало, що більшість людей не хочуть інвестувати в криптовалюти зовсім не тому, що не мають для цього грошей, а тому, що вони не розуміють сферу:

  • Майже дві третини опитаних (62%) вказали, що причиною є їхнє недостатнє розуміння криптовалют.
  • Ще 33% вказали, що їх турбує безпека, а 31%, що вони не знають, як інвестувати.

Насправді ці застереження є правильними. Інвестиції в криптовалюти – це відповідальна справа, яка потребує підготовки. Потрібно розуміти, які біржі є безпечними, як обирати активи, щоб не втратити всі заощадження, як виводити гроші тощо.

Глобальна криптобіржа Bybit саме запустила мінікурс для початківців, які хочуть підготуватися до своєї першої інвестиції. Курс складається з 4 уроків загальною тривалістю 30 хвилин і розповідає про те, як:

  • купити свою першу криптовалюту і що робити далі;
  • пасивно заробляти без трейдингу;
  • отримувати дохід на різниці курсів;
  • вигідніше поповнити депозит.

По закінченню курсу ви можете отримати сертифікат і брати участь в розіграшах цінних подарунків.

Програма курсу

На першому уроці ви отримаєте базові знання про криптовалюту. Дізнаєтеся, які є типи криптовалют на ринку, отримаєте покрокову інструкцію реєстрації на біржі, верифікації KYC і поповнення першого депозиту. Вам детально пояснять, як обирати токени та торгові пари для трейдингу чи інвестиції. А також дізнаєтеся, звідки черпати інформацію для подальшого вдосконалення у ролі інвестора.

А тепер трішки практики. Зареєструвати свій акаунт інвестора та здійснити свій перший депозит можна за посиланням.

На другому уроці вам пояснять, чому P2P – це найбільш зручний метод покупки і продажу криптовалют, як ним користуватися та що потрібно враховувати, що криптоторгівля для вас була безпечною.

Теоретичні знання варто закріплювати на практиці. Зайдіть на P2P-платформу та дослідіть її самостійно – знайдіть вашу валюту та перегляньте доступні вам пропозиції.

На третьому уроці вам пояснять відмінність між торговим, лімітним та умовним ордером. Ви дізнаєтеся, що таке спотова торгівля та в якому режимі працюють крипторинки.

До речі, свою першу покупку на споті ви можете здійснити з нульовою комісією. Застосуйте знання з третього відео на практиці за посиланням.

Четвертий урок буде корисний для всіх, кого цікавить пасивний дохід у криптовалюті. Ви дізнаєтеся, що таке стейкінг, і як на ньому заробити 999%, а також, що таке APY і як його розраховувати.

Закріпіть на практиці щойно отримані знання – дослідіть, які є доступні токени для пасивних інвестицій та оберіть найпривабливішу можливість для вас на Bybit Earn.

Тож криптовалюти – це не просто. Не можна за один день стати успішним криптоінвестором. Але цей мінікурс – це перший впевнений і важливий крок у цьому напрямку.

Що відомо про Bybit

Це глобальна криптовалютна біржа, яка зростає найшвидшими темпами. Вже понад 10 мільйонів користувачів по всьому світу оцінили надшвидкі механізми зведення ордерів, цілодобову мультимовну підтримку та професійне ком'юніті трейдерів.