Правило стосується усіх: викладачів, студентів, адміністрації. Норму погодили на 40 сесії Академічної конференції університету і прописали у нових Правилах внутрішнього розпорядку вишу.
Читайте Не лише Залужний: український університет отримав у спадок 2 мільйони доларів
У Києво-Могилянській академії заборонили спілкування російською
Під час цієї сесії також ухвалили звіт президента НаУКМА Сергія Квіта за 2022 рік.
Голова Наглядової ради НаУКМА Геннадій Зубко зауважив, що війна дуже вплинула на роботу університету.
Могилянці стали до лав ЗСУ і пішли на передову захищати Україну. На жаль, є і загиблі Герої. Війна скоригувала темп наукових досліджень. Кількість наукових публікацій хоч і зменшилась, але не суттєво. Війна змусила багатьох студентів і викладачів шукати прихистку за кордоном, але не похитнула прагнення Могилянки до розвитку,
– зауважив він.
Так, у 2022 році у виші започаткували низку амбітних проєктів, уточнив Зубко. Стратегія розвитку на найближчі роки – ще амбітніша. З планами НаУКМА можна ознайомитись на сайті ЗВО.
До теми У Києво-Могилянській академії студентів навчатимуть блокчейну та криптобіржі
У КМА студентів навчатимуть блокчейну та криптобіржі
- Києво-Могилянська академія навіть в умовах війни створює нові можливості для своїх студентів. Тепер в університеті можна буде вивчати новітні технології.
- Виш разом з європейською криптобіржою WhiteBIT створять спеціальний курс. Вони вже підписали відповідний меморандум про співпрацю.
- Це буде курс з блокчейн-технологій, регулювання віртуальних активів та обігу криптовалют.
- Могилянка та WhiteBIT також спільно здійснюватимуть тематичні заходи та іншу наукову, методичну, освітню та інформаційну взаємодію.