Чоловік перейшов на українську з початком війни, тож дав поради, що треба зробити, щоб змінити мову спілкування. Також він вважає російську культуру відповідальною за злочини в Україні. Повне інтерв'ю з Павлом Вишебабою читайте тут.

Дивіться також Чому аргумент "а військові говорять російською" не працює на цивільних

Чому Чехов, а не Міцкевич або Фіцджеральд

Подумайте: якого біса ви знаєте всю російську літературу і не знаєте польської? Польща ж – потужний сусід із дуже потужною літературою, економікою і впливом у світі. І взагалі я вважаю, що російська культура частково відповідальна за те, що Росія перетворилася на країну терористів. За те, що там – люди-зомбі, які не здатні мислити критично,
– емоційно говорить Вишебаба.

Він упевнений: те, що українці знають російську, а не ту ж польську, – колоніальний спадок. Його треба позбуватися, якщо ми хочемо крокувати в майбутнє і бути серед цивілізованих країн.

А ще мова – це ключ до успіху. Наприклад, англійською спілкуються наші партнери із ЄС і США. Також англійська – мова бізнесу.

Дивіться також Мали затвердити три роки тому: Тарас Кремінь розповів про норму мовного закону

Російська література переживає занепад

Зараз у Росії немає письменників не те що рівня Достоєвського і Толстого – там просто немає пристойних письменників. Це пародії, пропагандисти типу Прилєпіна. Вони не є спадкоємцями тієї літератури. Це просто блазні, які вдають письменників, а насправді є пропагандистами,
– вважає Вишебаба.

Павло Вишебаба упевнений: у європейських країнах є відомі імена, які просувають літературу. А у російської літератури немає майбутнього.

"Ті, хто хоче разом зі своїми дітьми дивитися в майбутнє, а не в минуле, мали б вчити мови наших інших сусідів", – підсумовує він.