Про це заявив директор Європейського бюро ВООЗ Ханс Клюге. За його словами, наступні кроки у боротьбі з пандемією – пошук докази у вакцинації для дітей.

До теми Скільки невакцинованих вчителів відсторонили від роботи: звіт по областях

Оскільки з’являється все більше доказів того, що школи зараз також є рушійною силою епідемії. У ВООЗ переконані, що потрібно починати вакцинувати дітей.

Раніше генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсус наголосив, що біологи на 100% впевнені, що з'явиться ще один небезпечний вірус, поширення якого неможливо буде стримати. Тож людство повинне винести цінні уроки з пандемії COVID-19.

До слова, наразі в Україні дистанційно працюють понад 7,3 тисячі шкіл. Найбільше їх на Одещині – 668 шкіл та Волині – 547 шкіл. Водночас на канікулах перебуває майже тисяча шкіл.

Ще понад 2,7 тисячі шкіл в регіонах червоної зони досягли показника вакцинації у 100% серед освітян та працюють у звичному режимі.

Станом на 8 листопада в Україні вакциновано принаймні однією дозою майже 93% освітян. Водночас двома дозами щеплено вже понад 492 тисяч працівників шкіл, а це 76,2% від загальної кількості вчителів.